Czym dysponujemy?

Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji – zdjęcia dokumentują różnorodność naszej oferty i szerokie zastosowanie oferowanych produktów. Taśmociągi przemysłowe z naszej oferty znajdą zastosowanie w przeróżnych branżach i pomogą bezpiecznie przetransportować rozmaite materiały – m.in. miał, gruz, granulat, czy pudła, skrzynki i worki.

Jako producent taśmociągów, staramy się, by nasze realizacje gwarantowały zadowolenie i spełnienie wszelkich wymagań. Dlatego oferowane urządzenia są wytrzymałe nawet przy dużych obciążeniach, a także amortyzują wstrząsy. Są także odpowiednie do pracy w dużym zakresie temperatur (od -25 stopni Celsjusza do +60), a przy tym nie wymagają konserwacji i serwisu dzięki nowoczesnym, samosmarującym się łożyskom. Modele są niezwykle lekkie, dzięki odpowiedniej konstrukcji, a dzięki zamontowanym, wytrzymałym kółkom są także łatwe w przenoszeniu i transporcie.

Wybierz sprawdzonego producenta maszyn przemysłowych i usprawnij pracę przedsiębiorstwa. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi realizacjami i skontaktowania się z nami.

NOWOŚCI OSTATNIO WYKONANE!